Текст песни ju6y6a6y - суох

  • Исполнитель: ju6y6a6y
  • Название песни: суох
  • Дата добавления: 20.06.2026 | 04:54:29
  • Просмотров: 2
  • 0 чел. считают текст песни верным
  • 0 чел. считают текст песни неверным

Текст песни

(Aye, aye snili)

Кыыһырда сатыыгын киһини, сатаныа суоҕа эйиэхэ, суох
Өйдөө дыа, бастаан атын этин ол иһин истэр баҕам миэхэ суох
Кыыһырда сатыыгын киһини, сатаныа суоҕа эйиэхэ, суох
Өйдөө дыа, бастаан атын этин ол иһин истэр баҕам миэхэ суох

Бэйэ-бэйэбин кытта мин курэхтэһэбин
Хотон ду хотторон ду иһэрбин билбэппин
Бэҕэһээнни бэйэбиттээҕэр ордук буола сатыыбын
Бэҕэһээ сатаабатахпын, бүгүн кыайа сатыаҕым

Н**** baby voice, ааттаа миигин Оз
Киирэбин битка изумруднай куоракка курдук
Флоум сытыыланна, дьэ саҕаланна
Juby бу оонньуу быраабыларын уларытара

Блютуһунан ырыа ыытыыта
Flow, w1ld, jeada, маахта ырыаларын ырытыыта
Барыта маарыын эрэ курдук этэ даҕаны
Ааспыта ыраата охсубут эбит бытта

""Зумер ду думер ду диигит,
Оннук маннык х**** баҕайы тыллары айаҥҥыт"": диэм этэ
Сыл аайы уларыйыы киирэрин билбэтим эбитэ буоллар
Ол иһин этиэм этэ, бука диэн туох даҕаны суох
Сир уларыйар, дьон уларыйар, ол гынан баран
Туох даҕаны төптөру эргиллибэт диэн эмиэ суох

Кыыһырда сатыыгын киһини, сатаныа суоҕа эйиэхэ, суох
Өйдөө дыа, бастаан атын этин ол иһин истэр баҕам миэхэ суох
Кыыһырда сатыыгын киһини, сатаныа суоҕа эйиэхэ, суох
Өйдөө дыа, бастаан атын этин ол иһин истэр баҕам миэхэ суох

Перевод песни

(Ай, ай, снили)

Ты пытаешься кого-то разозлить, у тебя это не получится, нет.
Помни, сначала ты был другим, поэтому я не хочу это слышать.
Ты пытаешься кого-то разозлить, у тебя это не получится, нет.
Помни, сначала ты был другим, поэтому я не хочу это слышать.

Друг с другом я соревнуюсь
Я не знаю, выигрываю я или проигрываю
Пытаемся быть лучше, чем были вчера
Вчера не пробовал, сегодня попробую выиграть

Ниггерский детский голосок, зови меня Оз.
я еду в изумрудный город
Пламя воняет, оно только началось
Джуби меняет правила этой игры

Потоковое воспроизведение музыки через Bluetooth
Отзыв о Flow, w1ld, jeada, maahta
Хотя все казалось сном
Должно быть, это было очень давно

«Zoomer du dumer du diigit,
Ты говоришь то-то и то-то"": Я бы сказал
Если бы я не знал, что каждый год все меняется
Вот почему я бы сказал, что быка не существует.
Меняются места, меняются люди, но
Не существует такой вещи, как необратимость

Ты пытаешься кого-то разозлить, у тебя это не получится, нет.
Помни, сначала ты был другим, поэтому я не хочу это слышать.
Ты пытаешься кого-то разозлить, у тебя это не получится, нет.
Помни, сначала ты был другим, поэтому я не хочу это слышать.

Смотрите также:

Все тексты ju6y6a6y >>>